Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

Tvůrci

Stránka crusader.7x.cz vznikla přesunem původní stránky superparba.estranky.cz . Jejím zakladatelem je Michal Trněný, vystupující pod mnoha přezdívkami. Původně slyšel na přezdívu strongholdgames, nyní preferuje jméno Lord Unicorn, nicméně se nestydí ani za své skutečné jméno. Na stránkách se dříve podepisoval jako admin nebo autor. Všechny tyto přezdívky obvykle patří jemu (leč se občas stává, že se za něj někdo vydává).

Stránka se v průběhu let vyvíjela a asi největšího úspěchu dosahovala v letech 2007-2009. Po několika nešťastných událostích se vývoj stránek pozastavil, autor také ztratil zájem o Stronghold Crusader a věnoval se jiným činnostem.

Michal Trněný si přeje poděkovat všem lidem, kteří se na projektu crusader.7x.cz podíleli. Byli jimi především VlkMrazivyTesak, jehož zásluhou se Lord Unicorn naučil hrát multiplayer a získal od něj nepřeberné množství tipů a triků, stejně jako nápadů na vylepšení stránek. Škoda, že nakonec odmítl dlouhodobou spolupráci.

Dalším významným člověkem byl Hawk, který se chopil organizace turnajů. Přestože jeho snažení netrvalo příliš dlouho, umožnil stránkám využití v novém směru.

Samozřejmě nesmím zapomenout na pana Vlastimila Prause, který mě zásobil spoustou užitečných návodů. To stránce pomohlo především v době, kdy se omylem část stránek smazala.Autor stránek Michal Trněný se nyní věnuje spoustě jiných aktivit, nicméně hodlá stránky nadále rozšiřovat, nebo je alespoň v blízké době dostatečně uspořádat, aby nebyly tolik zmatečné. Pokud má někdo zájem se více dozvědět o této osobě, nechť píše na stronghold-crusader@email.cz

Jeho stávající tvorbu je možno vidět na facebooku:
http://www.facebook.com/michaltrnenyart