Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

Taktiky

Taktiky, strategie, tipy a triky...  

  Za dobu, co jsem se věnoval hře Stronghold Crusader, jsem toho nejen mnoho vyzkoušel, ale také dost u ostatních hráčů viděl.

   Nerad bych někomu vnucoval vlastní principy, takže bych zde chtěl zmínit především základní všeobecné tipy a triky, které hráčům hru především usnadní. Pak zde můžete nalézt strategie, se kterými jsem se setkal a které mě překvapily svou funkčností. Jinými slovy zde najdete spoustu užitečných rad a taktik, které využijete jak v singelplayeru, tak v multiplayeru. Dále jsou zde k vidění všechny klávesové zkratky, které se určitě hodí znát a některé i využívat.

   Více se dozvíte v jednotlivých článcích.


V tomto článku najdete shrnutí oblíbených taktik, které hráči používají k tomu, aby svůj hrad ubránili. V Crusaderovi bohužel (i bohudík) platí, že nejlepší obranou je útok. Kdo se nebrání, může všechny zdroje investovat do útoku, což mu dává jistou výhodu. Nicméně být absolutně bez obrany má mnoho rizik... Více uvnitř článku...
 
Klávesové zkratky jsou velmi šikovná vychytávka, bez které se zkušený hráč SC neobejde. Osobně využívám především klávesu "M", protože se moje tržiště často v obrovském hradu ztrácí.

V boji určitě oceníte klávesy "B" a "N" pro najímání armády, je to mnohem efektivnější, než je na mapě hledat.

Více klávesových zkratek uvnitř článku.

Zde je přehled základních tipů a triků, které můžete využít. Některé z nich určitě neznáte a můžou vám vylepšit vaši osobní jedinečnou strategii. Kombinací několika šikovných triků si koneckonců skládáte vlastní taktiku.