Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Homepage

Vítejte!!!

http://crusader.7x.cz 


Aktuálně... 

 
    Do rubriky "Panovníci" nově přidán AIV Editor, který umožńuje upravit známé panovníky! Úpravy se týkají především struktury hradu, kde tím pádem můžete upravit obranou strategii panovníků. Musíte ovšem respektovat jejich primární nastavení - Krysa například palcátníky používat nebude... O vlastnostech editoru v brzské době vznikne článek. 

       Přidány nové diskuzní místnosti do rubriky "Diskuze".

  Inovována rubrika "Taktiky", kde nově najdete Základní tipy a triky použitelné jak v Multiplayeru, tak v Singleplayeru. Do této kategorie byl přesunut (a posléze doplněn) i seznam klávesových zkratek. Nyní je zde nový článek o obraně v multiplayerových mapách!

    V sekci Save jsou nyní k dispozici ke stažení všechny savy pro základní kampaň o padesáti misích!

   Sloučeny rubriky mapy od Vás, mapy a map editor. Vznikla rubrika Mapy, ve které je nyní vše staré plus dvě nové mapy typu Invaze ode mě!

  
   Přidán krátký článek o online hře přes GAMERANGER.

  Vytvořena rubrika statistiky, kde se můžete mrknout na porovnání výdrže jednotlivých jednotek.
  

   

O crusaderovi…

Stronghold Crusader je samostatně fungující datadisk z roku 2002, který navazuje na hru Stronghold vytvořenou týmem Firefly Studios. Dočkáte se výprav na Blízký východ, takže očekávejte střety s arabskými vojsky. Mimo Stronghold Crusader vzniklo mnoho dalších Stronghold her - Stronghold Legends, Stronghold 2 a Stronghold 3. Nejpopulárnější je ale podle anket právě Stronghold Crusader, proto jsem se rozhodl vytvořit o této hře internetovou stránku, která podrobně popíše veškerá dobrodruštví, které během Křížových válek můžete zažít.

 

Tato Real-time strategie se odehrává v 11-12. století. Příběh je zde dávkován po troškách, pouze v historické kampani, to však ale hře jako taková příliš neškodí, protože nestaví na příběhu, ale na úžasné hratelnosti.

 

Dotazy…

 

Pokud máte nějaké dotazy nebo byste chtěli na těchto stránkách něco zveřejnit (například tipy, rady, či zveřejnit nějakou vlastní mapu) napište mi na mailovou adresu stronghold-crusader@email.cz