Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

9. mise - Soutok řeky

9. mise - Soutok řeky

Vy proti Praseti se dvěma Šerify a s Krysou

Vy máte 6 000, počítač má 12 000

 Tady to nebude žádná rychlovka, jedině můžete rychle zničit modrého Šerifa vlevo, který se prakticky nevyvine. Ihned se musíte zajistit a proto si snižte rychlost, pokud ji máte nad 30.

 Takže jak to zvládnout? V cukuletu najměte inženýry a pošlete je do beranidla. Potom směrem k najímačce nad Vámi postavte Věž. Postavte na ní katapult, hlavně abyste stříleli po najímačkách. K ekonomice. Doporučuji kostel, katedrálu, nějaký kravín a výrobny na luky. Potom rychle najměte otroky a začněte se okopávat. Mezitím vezměte beranidlo a proderte si cestu k najímačce, nebo rovnou zlikvidujte modrého - což je na začátku poměrně složité, neboť se sotva stačíte rozvíjet.

 Pokud už je modrého kasárna zlikvidovaná, zaměřte se na kasárnu černého. Kasárny žlutého Šerifa můžete ničit salvou kamenů, ale na Krysákovi kasárny použijte obléhací prak.

 Začněte plánovat útoky. Musíte se snažit zlikvidovat modrého, bude stačit zhruba 40 palcátníků (asi i méně, pokud se Vám také nerozvine). Později zlikvidujte krysu. Na jejím místě vytvořte balistu a podpalte párkrát Šerifův hrad. Mezitím nashromažděte armádu palcátníků a připravte se na útok na Prase. Snažte se zničit šerifovy najímačky všemi způsoby - vyčarujte salvu kamenů anebo ji zničte obléhacími praky.

 A na závěr udělejte armádu palcátníků a zlikvidujte prase. Až dohoří Šerif, dodělejte ho.

 

Žádné komentáře