Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

4. mise - Hadí řeka

4. mise - Hadí řeka

Vy s Opatem proti Emirovi s Wazirem s Nizarem a s Kalifem

Vy máte 21 000, počítač má 60 000

 Nelekněte se slušné sumičky, které má počítač. Jelikož máte také nějaký ten groš navíc, můžete se pěkně rozšoupnout.

 Nejdříve postavte asi tři velké věže, posypte je lukostřelci a na dvě z nich dejte balisty, na zbylou, která je blízko Emira, dejte katapult. Na začátku bude trochu problém s valícími se armádami, takže pro jistotu postavte příkop. Také co nejdříve zničte Emirovu kasárnu, později i Wazirovu (využít se dá jízda z menu, palcátníci i assasini). To Vám ulehčí dost práce hlavně s Opatovou obranou, protože si nepostaví katedrálu ani kasárnu (asi nemá moc místa, že?). Takže jediná jeho jednotka je inženýr v balistě. Naštěstí Vám ve velké krizi pošle vlastní peníze, za ně jsem najmul hromadu palcátníků a vytáhl ho z bryndy.

 Postupně se snažte zničit Emira - jelikož na něj střílíte z katapultu na věži, je prakticky v čudu (mohli byste zkusit salvu kamenů, je velmi zajímavá) a závěrečný útok můžete provést palcátníky, které budťo nakoupíte, nebo použijete ze samorobící kasárny či z menu. Postupně pomáhejte Opatovi hlavně lukostřelci a zničte Wazira. Pak rozbořte Nizarovu i Kalifovu kasárnu, ze které vybíhají jednotky.

 Závěr byl skoro prostoduchý. Vzal jsem 10 katapultů a absolutně doničil Kalifa(za pomoci palcátníků) a potom vyrazil na Nizara. Pokropil jsem ho salvou šípů a tento deštík přežilo několik statečných zbrojnošů, tak jsem poslal salvu kamenů... Palcátníci se postarali o přeživší assasiny (na ně ale pozor) a samosebou i o Nizara samotného.

Žádné komentáře