Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

3. mise - Zuřivá zátoka

3. mise - Zuřivá zátoka

Vy proti Wazirovi s Nizarem a s Omarem

Vy máte 6 000, počítač má 12 000

 Nebude to příliš těžké, pokud neuděláte nějaký hrubý překlik už na začátku. Dalo by se říci, že musíte využít jízdu z menu na zničení minimálně jedné, nejlépe dvou arabských najímaček. Už se mi stalo, že jsem se překliknul a místo rytířů na koni jsem si vybral zlato, ale najímačky mě později zničili. Každopádně jízdu podpořte salvou šípů.

 A teď už ke strategii. Postavte katedrálu a kostel, arabskou i evropskou kasárnu, věž přesně mezi vchody (myslím východy na skálu), jeden ohradběte - ten blíže Wazirovi. Do druhého pošlete celou armádu z Vaší jediné kasárny. Na věž nažeňte pár arbaských lukostřelců a nezapomeňte na balistu. Později, až budete mít kameny, postavte druhou věž, tentokrát s katapultem a tou bombardujte Nizara. 

 S jídlem by problémy být vůbec neměli, pár sadů vše vyřeší. Až nazbíráte pár kopiníků (100+), zaútočte na Nizara, ještě předtím na něj můžete poslat nějakou spršku kamenů (z menu). Kopiníci překopou příkop a měli by zvládnout i krále (kdyžtak může pomoci nějaká jednotka, kterou jste v hradu vyrobili). Pak se nějakou chvíli musíte bránit a skladovat kopiníky. Zde jsem zvolil taktiku hromady kopiníků (700+), kteří zbourali bránu a za podpory asi 20 lukostřelců a několika salv šípů z menu. Kopiníci ubodali krále a dalšího arabáka jsem měl z krku.

Poslední arabský lord nebyl problémem, nejdříve jsem zničil jeho kasárnu a assasini udělali zbytek.

Žádné komentáře