Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

19. mise - Rozcestí

19. mise - Rozcestí

Hráč vs Nizar s Wazirem s Kalifem a s 2 Emiry

Hráč 21 000

Počítač 60 000

 Tohle je velmi zajímavá mise, pro někoho až příliš těžká. Předem upozorňuji že zde se dá využít jedna dost zajímavá finta a to jest utéci s králem někam do rohu mapy a nechat hrad napospas. To ovšem není vůbec nutnost a já to dohrál bez problémů i bez toho. Nezapomeňte také hned na začátku snížit rychlost nejlépe na 20.

 Takže za své peníze najímejte lukostřelce, nejrychlejší jsou arabští a proto jsem je také udělal. Dále najměte nebo vyčarujte či oboje dohromady asi 20-40 palcátníků a zabijte Nizara, který by Vám zbytečně překážel. Dále si upravte hrad k obrazu svému - několik věží nejlépe s balistou se nikdy neztratí a nezapomeňte také na padací most. Zajistěte si také příjem peněz - hodí se postavit kamenárnu a pár železáren.

 Pomalu ničte najímačky - využijte kameny z menu a klidně se podívejte do tipů a triků - píše se tam, že každá najímačka se dá zničit na jednu salvu kamenů. To také udělejte, jinak by to bylo moc a moc těžké - doporučuji si těsně před salvou kamenů hru savnout a loadovat, dokud ji nezničíte na jednu ránu.

 První najímačku, kterou musíte zničit, je najímačka s lukostřeleckou jízdou. Po ní se hodí zbavit se najímaček s otroky u Kalifa, pozor, pokud by vám začali překopávat příkop, tak se ho snažte obnovovat. Najímačky jižně od Nizara zničte obléhacími praky. To je velmi důležité, také můžete zničit najímačku Emira s lukostřelci.

 Později, až zničíte zbylé najímačky, tak si přivolávejte lukostřeleckou jízdu a snažte se najmout alespoň sto kusů. S nimi vyrazte na Žlutého Emira a zničte ho. Dalšího si vyberte Wazira, opět by měla lukostřelecká jízda stačit. Kalif bude jednoduchý, neboť nemá téměř žádné lukostřelce na hradbách. Oranžového Emira si v klidu vychutnejte.

 Předposlední mise za Vámi!!!

Poslední komentáře
16.01.2010 14:27:52: Já jsem to udělal trochu jinak. Postavil jsem pár baráčků na obyvatele, sýpku, kasárna pro arabské ...
19.10.2008 01:10:26: Heh,nevím za co jsem všechny moje peníze ze začátku utratil,ale hned ze začátku jsem měl 5000 = 5000...