Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

12. mise - Hostitel

12. mise - Hostitel

Hráč vs Maršál se Lvím Srdcem s Wazirem s Emirem s Šerifem s Filipem s Prasetem

Hráč 6 000, počítač 6 000

  Tato mise patří do skupiny obtížnějších hlavně kvůli množství otroků proudícího od Maršála. Ty Vám totiž můžou lehce překopat příkop a rázem všechny jednotky pobíhají ve vašem panství, což je v podstatě jasný konec.

  Jak už jsem naznačil, jediná věc která vás alespoň trochu ochrání je příkop. Na začátku si snižte rychlost a začněte ihned tovřit věže na obranu hradu. Posypte je vojáky, které vám vyběhnou z najímaček, případně dokupte vlastní. Důležité je začít kopat příkop, takže všechny kopiníky dávejte kopat. Mezitím je dobré vyvolat si jízdu z menu a zničit Wazirovu kasárnu, ze které na Vás brzy vyběhne horda lukostřelců.

  Jakmile už budete alespoň trochu zvládat obranu severní části, zaútočte na Lví srdce. Doporučuji 30-50 palcátníků, buďto je kupte nebo přivolejte z menu. Podpořte je také šípy z menu. Tím si uvolníte cestu k Praseti. Čím dřív prasátko zničíte, tím líp, protože palcátníci vás zde mohou hodně ohrozit. Pozor ale na pasti, každý palcátník je důležitý a tak raději pošlete na smrt kopiníky.

  Dále už to příliš těžké nebude, raději si ale hru savujte, protože někdy jen malá chybička způsobí totální prohru. Také doporučuji rozšiřovat příkop, neboť ihned po jeho prokopání se Vám do hradu nahrne hromada otroků i arabských obrněnců. Vyplatí se zde samopodalovací kůra - Wazir se může zapálit, když poblíž jeho balisty  postavíte pět dřevorubeckých dílen.

  Závěr je jednoduchý, využijte salvy kamenů na zničení zbylých najímaček a kopiníky na zabití králů.

Žádné komentáře