Stronghold Crusader

Rychlá diskuze

Anketa - Panovníci

Kdo je Váš nejoblíbeněší panovník?

Krysa (6229)
 

Prase (5941)
 

Had (5521)
 

Vlk (8369)
 

Saladin (6668)
 

Kalif (5683)
 

Sultán (5358)
 

Lví srdce (13067)
 

Statistiky

TOPlist

*Extreme mise

11. mise - Široká otevřená planina

11. mise - Široká otevřená planina

Vy se Lvím srdcem a s Filipem proti Vlkovi s Emírem s Nizarem a s Kalifem

Vy máte 21 000, počítač má 60 000

 První mise po půlce hry je relativně pohodová, i když se Filip prakticky nevyvine. Hned na začátku postavte 2 věže s balistami směrem k Vlkovi. Na Vlka vytáhněte rovnou s 30 assasiny a skoncujte to s ním.

 Potom se začněte obrňovat. Postavte směrem u Filipa příkop, viz. obrázek. snažte se vyrábět luky a podporovat ekonomiku. Zbylé assasiny u Vlka pošlete ve správný čas na Kalifovu samorobící kasárnu. Donajměte assasiny a zlikvidujte i kasárnu u Nizara.

 Postupně se přeorientujte na palcátníky. Můžete je vyrábět, nebo kupovat, peněz je dost a navíc jste dostali nějaké peníze od Vlka. Později musíte chránit Filipa - poslal jsem mu tam 25 arabských lukostřelců a doplňoval jejich stav až na 50. Také zničte druhou Nizarovu kasárnu - udělejte to způsobem, jakým chcete.

 Nakonec se vrhněte na Nizara. Pro jistotu se podpořte Lvím srdcem a šípy z menu. Měl by s ním být amen. Pak se rozhodněte zaútočit na Emíra - jedna salva kamenů hravě zničí věž z katapultem a stačí jen proběhnout a zabít. S Kalifem už to bude vcelku jednoduché, poněvadž na něj nejdřív můžete poslat Richarda. A ještě upozornění - zničte nejdříve jeho kasárnu a hlavně pozor na dehet!

Žádné komentáře